Zelta, sudraba vai bronzas krāsas PVH līmplēves ar apdruku.

Lielformāta druka uz metāliskas krāsas PVH materiāliem, sagrieztiem vai ploterētiem (standarta ģeometriskas formas).

Vienkāršas taisnstūrveida uzlīmes (sagrieztas pa vienai).

Šis ir ekonomiskākais un vienkāršākais uzlīmju veids, ko varam izgatavot gan no papīra, gan PVC (vinila). Parasti tās ir nelielas uzlīmes, ko izmanto kā etiķetes, cenu zīmes vai citiem informatīviem mērķiem. Par cenām lūdzam sazināties ar mums!

Neregulāras formas (izgrieztas ar ploteri) uzlīmes.

Šīs uzlīmes ir vieglāk lietojamas, jo tās ir izdrukātas uz A3 loksnēm (digitālajā drukā) vai lielākām loksnēm (lielformāta drukā). Tās ir iespējams izgatavot no papīra vai PVC un izgriezt ar ploteri nepieciešamajā formā. Galvenā priekšrocība ir neierobežots formu daudzums un uzlīmes lietošanas ērtums. Uzlīmes, kas ir izploterētas uz lielas loksnes ir vieglāk noņemt no pamatnes, nekā attīrot pamatni no katras uzlīmes atsevišķi, kā tas būtu vienkāršu taisnstūrveida uzlīmju gadījumā. Šīs uzlīmes ir iespējams izgatavot jebkādā formā un izmērā sākot ar 5x5mm līdz 50×100cm. Par cenām lūdzam sazināties ar mums!

Ploterēta līmplēve

Ploterēta līmplēve ir ļoti populārs uzlīmju veids, ko visbiežāk izmanto dažādiem skatlogiem, vitrīnām, izkārtnēm, informatīvām plāksnītēm, kā arī trafaretiem, transporta līdzekļiem u.c. Ploterētas uzlīmes izgatavo, izgriežot krāsainu, pašlīmējošu PVC, pēc tam attīrot nevajadzīgās detaļas. Šādas uzlīmes parasti sagatavojam DIY tehnikā, lai jūs varētu veikt aplīmēšanu pašu spēkiem.

Skatlogu uzlīmes

Skatlogu uzlīmes ir liela izmēra reklāmas uzlīmes, ko izmanto veikalu un biroju skatlogos, lai piesaistītu garāmgājēju un potenciālo klientu uzmanību. Parasti tās ir apdrukātas (zīmoli, attēli, teksti) un nosedz daļu skatloga.

Caurspīdīgas uzlīmes

Piedāvājam caurspīdīgas uzlīmes ar papildu baltās krāsas druku, ja nepieciešams (pilnkrāsu + baltā). Tās var izmantot, veidojot oriģinālu dizainu pašlīmējošām etiķetēm. Druku veicam ar jaunu 5 krāsu digitāldrukas iekārtu, kas var apdrukāt līdz A3 izmēram. Uzlīmes var būt regulāras taisnstūra formas, vai neregulāras (ploterētas apļa, ovāla u.c. formās). Par cenām, lūdzu, sazinies ar mums!

Uzlīmes drukājam ar divām dažādām drukas iekārtām. Mazāka izmēra uzlīmes, kam nepieciešama augstas izšķirtspējas druka, drukājam digitāldrukā, bet lielām un mazāk detalizētām uzlīmēm izmantojam lielformāta drukas iekārtu. Papīra uzlīmes iespējams izdrukāt tikai digitāli, bet PVC (vinila) uzlīmes varam drukāt uz abām drukas iekārtām. Lielākajā daļā gadījumu papīra uzlīmes ir ekonomiskākā izvēle, bet jārēķinās, ka tās nav ūdensnoturīgas, tādēļ ir piemērotas tikai lietošanai iekštelpās, turpretī PVC (vinila) uzlīmju materiāls ir ūdensnoturīgs un piemērots arī lietošanai āra apstākļos.

Mēs noteikti piemeklēsim jūsu vajadzībām piemērotāko uzlīmju veidu! Vairāk informāciju un cenas uzzināsiet, rakstot mums uz uz e-pastu info@balticprint.lv