Piedāvājam izgrieztus jeb ploterētus uzrakstus un grafiskus elementus no pašlīmējošās līmplēves. Gatavās uzlīmes var viegli, pašu spēkiem pārnest uz stikla vai jebkuras citas plakanas virsmas (metāla, koka, plastmasas), sniedzot ilgtspējīgu un profesionālu rezultātu.

Līmplēvei piedāvājam 60 krāsu variantus – pieejamas gan glancētas, gan matētas versijas. Uzlīmes vidēji kalpo 3 gadus lietojot āra apstākļos, iekštelpās – ilgāk. Pielietojuma spektrs ir plašs – dažāda veida reklāmas, dekori, trafareti, uzraksti uz skatlogiem, informatīvajām un durvju plāksnītēm, planšetēm, transporta līdzekļiem. Līmplēvi ir ērti un vienkārši uzlīmēt, tāpat arī noņemt no virsmas, neradot tai kaitējumu.

Mūsu sniegtie ploterēšanas darbi paredz tevis izvēlētās līmplēves izgriešanu un attīrīšanu no nevajadzīgiem līmplēves segmentiem, kā arī pārklāšanu ar transportplēvi, kas domāta ērtai tava dizaina pārnešanai uz nepieciešamās virsmas.

Pieejamās krāsas vari aplūkot attēlā zemāk. Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādi nepieciešamās krāsas kodu. Vairāk informāciju iespējams saņemt, uzrakstot mums uz info@balticprint.lv vai aizpildot pieteikuma formu zemāk.