Lai izveidotu drukai gatavu failu, jāievēro šādi noteikumi un rekomendācijas:

Lai izveidotu kvalitatīvu maketu, iesakām izmantot tādas specializētas programmas kā, piemēram, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, CorelDRAW u.c. Izmantojot, piemēram, Microsoft Word, lai sagatavotu maketu, nav iespējams ne izveidot nepieciešamo izmēru ar uzlaidēm, ne konvertēt krāsas, arī tajā ievietotie attēli zaudēs savu izšķirtspēju.
Pirms sākat darbu, pārliecinieties, vai esat atlasījis pareizu lapas izmēru. Piemēram, ja vēlaties, lai vizītkartes gala izmērs būtu 85 × 55 mm, ir jāizveido lapas izmērs 89 × 59 mm. Vizītkartes tiek drukātas uz A3 formāta loksnēm un pēc tam sagrieztas, tāpēc visiem dizainiem jābūt ar šo rezerves uzlaižu zonu.
Programmā Photoshop, lūdzu, neaizmirstiet atlasīt 300 DPI izšķirtspēju un izvēlēties CMYK krāsu režīmu (Image>Color mode>CMYK). Programmas Photoshop jaunās lapas izveides paraugs ir atrodams šīs lapas labajā pusē.
Ieteicams sākt noformējumu no fona attēla vai krāsas. Attēlam un/vai krāsai jānosedz laukumi līdz lapas malai. Ja nepieciešamais fons ir balts, lūdzu, izlaidiet šo darbību.
SVARĪGI! Lūdzu, atcerieties, ka pēcapstrādē tiks nogriezti visi rezerves 2 mm, kas nozīmē, ka pārāk tuvu lapas malai nevar būt svarīgs teksts vai logotips. Teksta attālumam no malas jābūt vismaz 4 mm. Tikai fona attēliem, krāsai un elementiem ir jāsniedzas līdz lapas malai
Kad noformējums ir pabeigts, ir svarīgi saglabāt to kā augstas kvalitātes PDF drukas failu. PDF failus mēs varam viegli un ātri pārbaudīt, tāpēc tas ir piemērotākais failu formāts drukas darbiem.
Ja jums nepieciešama papildinformācija, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs labprāt palīdzēsim.

Norādījumi kā eksportēt PDF no Corel:

Noklikšķiniet “File > Publish to PDF…”
Logā, kas atvēries, izvēlieties vietu, kur saglabāt failu un atlasiet iestatījumus kā parādīts attēlā zemāk “PDF preset > PREPRESS”
Papildu iestatījumiem, lūdzu, noklikšķiniet uz “Settings…”
Papildu iestatījumu logā izvēlieties Color un iestatiet to kā attēlā
Pēc tam dodieties uz Prepress un noņemiet atzīmi “Bleed limit …” kā paraugā

Pēc tam saglabājiet iestatījumus, nospiežot “OK” un, kad logs aizveras, varat pabeigt PDF saglabāšanu, nospiežot “Save”.

Ja sekojāt norādēm, drukas fails ir gatavs!

Norādījumi kā saglabāt PDF failus drukai dažādās programmās:

Lai saglabātu Photoshop failu kā PDF noklikšķiniet uz opcijas File>Save as

Pēc tam no pieejamo formātu saraksta atlasiet Photoshop PDF (*. pdf) formātu

Noklikšķiniet “Save”

Ja iestatījumi, uzsākot noformējuma izveidi, bija saskaņā ar norādēm, drukas fails ir gatavs